Darčeková poukážka na osobné tréningy

Milí priatelia,

prinášam Vám novinku roku 2015 ak máte záujem obdarovať svojich blízkych, rodinu alebo kolegov a záleží Vám na ich zdraví a vitalite. V ponuke teraz nájdete darčekové poukážky na cvičenie s osobným trénerom v hodnote akú si sami vyberiete.

Darčekovú poukážku je možné využiť na cvičenie pod dohľadom osobného trénera, ktoré obsahuje tréning s trénerom v trvaní 60 minút, alebo ju môže obdarovaný využiť na iné služby v ponuke. Napríklad výživové poradenstvo, vytvorenie jedálničku na mieru, analýzu telesných parametrov ako je tuk, svaly, voda a iné, alebo ju využije v našom obchode s doplnkami výživy www.fitpoint.sk, kde mu bude automaticky suma z poukážky  odrátané zo sumy objednávky.

Ideálny darček pre všetkých, ktorých už omrzeli nudné nezmyselné darčeky. Darujte zdravie, radosť z pohybu a nový náhľad na život. Darček pre ženu, či muža, pre mladšieho či staršieho, nemusíte sa  obávať neúspechu.

Minimálna cena poukážky je 10€.

Príklad vizualizácie darčekovej poukážky:

 

Ako na to?

  • do emailu na adresu trener@fitpoint.sk napíšte v akej nominálnej hodnote si prajete poukážku vystaviť a prípadne venovanie, ak máte záujem o špecifický účel.
  • poukážku je potrebné po osobnej dohode (v prípade záujmu o iný dizajn, možnosť vloženia vlastného dizajnu) uhradiť na číslo účtu: 5029675709/0900 alebo IBAN: SK6009000000005029675709
  • variabilný symbol bude uvedený na faktúre po vystavení objednávky
  • poukážka Vám bude zaslaná elektronicky, na vyžiadanie môžeme zaslať poštou alebo kuriérom priamo na adresu prijímateľa. Poštovné sa hradí k cene poukážky v sume 1,9 € s DPH.
  • poukážka je platná 1 rok od vystavenia
  • v hodnote poukážky nie je zahrnutý vstup do fitnesscentra v hodnote 3 €, klient platí na mieste prevádzkovateľovi

Kde uplatniť poukážku:

  • tréningy prebiehajú vo fitnesscentre Gym1 na Znievskej ulici a BZKGym (Petržalská posilka) na Lachovej ulici v Petržalke
  • osobný certifikovaný tréner Mgr. Michal Helmich
  • tel.č. 0903910864 alebo email trener@fitpoint.sk

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>